Teslimat Koşulları


Mykupa.com tüm gönderilerini anlaşmalı olduğu kargo firması olan Sürat Kargo ile yapmaktadır. Mykupa.com yurtdışına gönderi yapıyor mu? Şu an için Mykupa.com olarak Türkiye dışına gönderi yapmıyoruz.

Mykupa.com 'dan satın aldığım ürün ne kadar süre içerisinde elime ulaşır? Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasına müteakiben, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise havale ödeme bilgilerinin sisteme tanıtılmasına müteakiben kesinleşmiş olup en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargo şirketi de gönderiyi aldıktan sonra ürünün gideceği yere göre 1 ila 3 gün içerisinde teslimatı gerçekleştirir.

Resmî tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişlerinizin kargolanma durumu kargo firmalarının çalışma planlarına göre belirlenmektedir. Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

Ödeme Güvenliği


Mykupa.com internet sitesinde banka ile haberleşmede en son teknoloji olan 128-bit SSL şifreleme kullanmaktadır ve bankalar tarafından sistemin güvenliği düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Kredi Kartı bilgileriniz sistemimizde kesinlikle saklanmaz. Alışverişiniz sırasında girdiğiniz kart bilgileri sadece bankaya gönderilir. Mutabakat amaçlı saklanan kısım dışında kartınızın tam numarası veya CVV numarası kesinlikle sistemlerimizde tutulmaz. Kredi kartınızla Mykupa.com internet sitesinde güvenle alışveriş yapabilirsiniz. İnternet ortamının yarattığı güvenlik eksikliklerine karşı teknolokil imkanların elverdiği tüm önlemler sitemizde alınmıştır. Bununla birlikte kredi kartı bilgilerinizin başkalarının eline geçmesi ihtimaline karşı aşağıdaki önlemleri almanız gerekmektedir:

1-Kredi kartınızı fiziken verdiğiniz yerlerde sizin bakmadığınız bir anda kart bilgileriniz kötü niyetli kişilerce kayıt edilebilir ve daha sonra kimlik sorulmayan internet alışverişlerinde kullanılabilir. Burada bilgiler öncelikle gerçek ortamda ele geçirildiğinden internet mağazalarınca önlem almalarına imkan bulunmamaktadır. Kartınızı kullanırken gözünüzün önünden ayrılmamasına ve başkalarınca bilgilerin öğrenilmemesine dikkat etmeniz gerekmektedir.

2-Kart bilgileriniz bilgisayarınıza yerleştirilen çeşitli kötü amaçlı programlar yoluyla da ele geçirilebilir. Bu tip programlardan internette yaygın olarak kullanılan koruyucu güvenlik yazılımlarını kullanarak korunabilirsiniz.

3-Güvenli olmayan kendinize ait olmayan veya kamuya açık alanlardaki bilgisayarlar üzerinden kart bilgilerinizi girmekten kaçınmanız gerekmektedir.

4-Kart bilgilerinizin, banka ile provizyon işlemleri sırasında alışveriş yaptığınız mağazadaki kayıtlar sırasında çalınması ile bilgileriniz istenmeyen ellere geçebilir. Bu şekilde oluşabilecek olmusuzluklardan da kartınızda bilginiz dışındaki işlemleri tespit ettiğiniz durumlarda banka müşteri ilişkileri birimini haberdar ederek kısa sürede önlem alınmasını sağlamalısınız.

5- "3DSecure" İnternet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği "güvenli sanal alışveriş" çözümü kart sahiplerini ve üye işyerlerini sahtekarlıklara karşı güvence altına almaktadır.

6- Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır.

Görüş ve sorularınızla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Ünvanı: RD MEDYA, REKLAM, GIDA, BİLİŞİM HİZ. TİC. LTD.ŞTİ.
Adres: Namık Kemal, 122. Sk. No.13/A, 34513 Esenyurt/İstanbul
Eposta: [email protected]

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR